Romude äravedu ja utiliseerimine, arvelt maha võtmine

TELLI ÄRAVEDU:

581 112 26 VÕI eestipuksiir@outlook.com

Tänavad ja hoovid romudest puhtaks!

Tegeleme romude (seisma jäänud sõidukite) äraviimisega ja partnerite juures utiliseerimisega ja registrist kustutamisega.

Tasuta viime minema ja utiliseerime Teie seisma jäänud sõiduki (autoromu)!!! Kui Teie sõiduk seisis kaua kasutuseta, on halvas seisukorras ja sõita enam sellega ei saa, siis viime selle vanametalli kokkuostupunkti reeglina tasuta! Saate vanast romust ja võimalikutest probleemidest lahti ja teete hoovi ka ilusamaks.

P.S. Vahest saab kliendile pakkuda sõiduki eest tasu(sõltub sõidukist ja tema asukohast).

Kuidas asi käib: sõiduki omanikuga (või tema esindajaga) sõlmitakse ostu-müügileping.  Kui sõiduk on registris (s.h. loeb kui sõiduk on ajutiselt kustutatud), siis sõidukil peab olema tehniline pass. Pärast aräviimist kustutame sõiduk alatiseks registrist. Registrist kustutamiseks peab tingimata kaasas olema tehniline pass. Kui pass on kaduma läinud, palun eelnevalt taastage see Maanteeametis (teenus omanikule MNT e-teeninduses maksab 16 eurot).

Kui sisestate Maanteeameti taustakontrolli leheküljel sõiduki reg. andmed ja tuleb ette kiri, et sõiduk ei eksisteeri, siis tehniline pass ei ole kohustuslik. Siis saame võta vastu ja utiliseerida sõiduk ilma dokumentideta.   Kontrolli: https://eteenindus.mnt.ee/public/soidukTaustakontroll.jsf

Romude ja sõidukorras olevate sõidukite pakkumised koos piltidega saata meilile, siis saab teha Teile täpsema pakkumise!

Teenindame põhiliselt Harjumaa, Raplamaa, Läänemaa, Pärnumaa, Viljandimaa ja Järvamaa piirkonda, kuid vajadusel tuleme ka mujal Eestis! Helista:  +372581 112 26  või kirjuta: eestipuksiir@outlook.com

Toeta kohaliku väikeettevõtlust – anna ära oma romu meile!!! Mitte suurtele väliskapitalil põhineval ettevõttetele!!!

Võtame ka vastu ja viime minema suuregabariidilist vanarauda!  

Tel: 581 112 26 või eestipuksiir@outlook.com