Romude äravedu ja utiliseerimine, arvelt maha võtmine

Tegeleme romude (seisma jäänud sõidukite) äraviimisega ja litsentseeritud partnerite juures utiliseerimisega ja registrist kustutamisega – üle Eesti! TASUTA äraviimine on Tallinnas, Harju, Rapla, Lääne, Järva, Pärnu ja Viljandi maakondades või kuni 100-120km Raplast. Kuna vanametalli hinnad on tänaseks langenud ja on langustrendis, siis tasu suurus ühe romu eest on 0-50 eurot kätte. Sõltuvalt autost võivad olla erandid – kas tasu ei saa või saab rohkem või klient ise maksab utiliseerimise eest (mittekomplektne auto). Kahjuks kaugematest maakondadest äraviimine on kas TASUTA või klient peab tasuma romu äraviimise eest – 0,25eur/km eest(arvutatakse edasi-tagasi sõit alates Raplast).

Samuti tegeleme sõidukite taastamisega ja remondiga. Kui sõidukiga ei ole kõik korras aga ta on väärt taastamist, siis see läheb remonti. Kui sõidukil on suurem väärtus ja sõiduki remont võib osutuda otstarbekaks siis saame selle sõiduki eest pakkuda natuke suuremat tasu. Seisma jäänud sõidukite pakkumised koos piltidega saatke palun meilile või helistage!

Toeta kohaliku väikeettevõtlust – anna oma seisma jäänud sõiduk meile! Mitte suurtele väliskapitalil põhinevatele ettevõtetele!

TELLI ÄRAVEDU:

581 112 26 VÕI eestipuksiir@outlook.com

Denord OÜ

Tänavad ja hoovid romudest puhtaks! Meiega saab klient oma murest lahti ja koduhoov ilusamaks.

Kuidas asi käib: sõiduki omanikuga (või tema esindajaga lihtvolikirja alusel) sõlmitakse ostu-müügileping.  Kui sõiduk on registris (s.h. loeb kui sõiduk on ajutiselt kustutatud), siis sõidukil peab kaasas olema reg. tunnistus. Pärast utiliseerimist kustutatakse sõiduk alatiseks registrist. Müügilepingu tegemiseks ja hiljem registrist kustutamiseks peab tingimata kliendil kaasas olema reg. tunnistus. Kui reg. tunnistus on kaduma läinud, palun eelnevalt taastage see Transpordiametis(sobib ka Transpordiameti poolt väljastatud tõend kus märgitud kes on sõiduki omanik). NB! Peale sõiduki äraviimist teatage Transpordiameti e-teeninduses võõrandamisest!

Kui sisestate Transpordiameti taustakontrolli leheküljel sõiduki reg. andmed ja tuleb ette kiri, et antud sõiduki registris ei ole siis tehniline pass ei ole kohustuslik. Siis saame võtta sõiduki vastu ja utiliseerida ilma dokumentideta.   Kontrolli: https://eteenindus.mnt.ee/public/soidukTaustakontroll.jsf

Romude ja sõidukorras olevate sõidukite pakkumised koos piltidega saata meilile, siis saab teha Teile täpsema pakkumise!

Teenindame põhiliselt Harjumaa, Raplamaa, Läänemaa, Pärnumaa, Viljandimaa ja Järvamaa piirkonda, kuid vajadusel tuleme ka üle Eesti! Helista:  +372581 112 26  või kirjuta: eestipuksiir@outlook.com

Toeta kohaliku väikeettevõtlust – anna ära oma seisma jäänud sõiduk meile! Mitte suurtele väliskapitalil põhinevatele ettevõtetele!

Samuti ostame kokku seisma jäänud põllutehnikat ja peale remonti anname sellele uue elu! Paku oma vana traktor või põllutööriist meile!

Võtame ka vastu ja viime minema suuregabariidilist vanarauda!  

Tel: 581 112 26 või eestipuksiir@outlook.com

www.facebook.com/eestipuksiir

Denord OÜ

Denord OÜ

Denord OÜ – tel. 581 112 26 / eestipuksiir@outlook.com