Romude äravedu ja utiliseerimine, autode ost

Tänavad ja hoovid romudest puhtaks!

Tegeleme romude (seisma jäänud sõidukite) äraviimisega ja partnerite juures utiliseerimisega ja registrist kustutamisega(üle Eesti).

Tasuta viime minema ja utiliseerime Teie seisma jäänud sõiduki (autoromu)!!! Kui Teie sõiduk seisis kaua kasutuseta, on halvas seisukorras ja sõita enam sellega ei saa, siis viime selle vanametalli kokkuostupunkti tasuta! Kuna vanametalli kokkuostuhinnad langesid koroonaviiruse ja majanduslanguse tõttu, siis sõiduki eest raha pakkuda kliendile ei saa!!! Saate lihtsalt vanast romust ja võimalikutest probleemidest lahti ja teete hoovi ka ilusamaks.

Kui Teie sõiduk jäi kauaks seisma, aga on käivitusvõimeline, sobib varuosadeks või taastamiseks, siis saame pakkuda selle eest raha!!!

Kuidas asi käib: sõiduki omanikuga sõlmitakse ostu-müügileping.  Komplektsel sõidukil peab olema tehniline pass ja auto omanik peab kinnitama, et müüdaval sõidukil pole piiranguid. Kui sõidukil on piirangud või sõiduk arestitud, siis arvelt maha võtta ei saa, kuid sõiduki saame siiski vastu võtta ja vajadusel utiliseerida.
Samas võtame ka vastu sõidukeid ilma dokumentideta.  

Romude ja sõidukorras olevate sõidukite pakkumised koos piltidega saata meilile, siis saab teha Teile täpsema hinnapakkumise! E-mail: survivorman666@windowslive.com

Võtame ka vastu ja viime minema suuregabariidilist vanarauda!  

Tel: 56 621 741 või survivorman666@windowslive.com