Romude äravedu ja utiliseerimine, arvelt maha võtmine

Tegeleme romude (seisma jäänud sõidukite) äraviimisega ja litsentseeritud partnerite juures utiliseerimisega ja registrist kustutamisega – üle Eesti! Kampaania raames viime romud TASUTA Tallinnas, Harju, Rapla, Lääne, Järva, Pärnu ja Viljandi maakonndades või kuni 120km Raplast. Boonuseks iga sõiduki eest klient saab vähemalt 40 eurot. Kahjuks kaugematest maakondadest äraviimine on kas TASUTA või klient peab tasuma romu äraviimise eest – 0,25eur/km eest(arvutatakse edasi-tagasi sõit alates Raplast). Alati olemas erandid – seisma jäänud sõidukite pakkumised koos piltidega saatke palun meilile või helistage!

TELLI ÄRAVEDU:

581 112 26 VÕI eestipuksiir@outlook.com

Denord OÜ

Tänavad ja hoovid romudest puhtaks!

Kampaania raames viime TASUTA minema ja utiliseerime Teie seisma jäänud sõiduki (autoromu) Tallinnas, Harjumaal, Raplamaal, Läänemaal, Järvamaal, Pärnumaal ja Viljandimaal!!! Kuna vanametalli hinnad on tänaseks kõvasti langenud ja on langustrendis, siis hetkel tasu suurus 1 romu eest on alates 40 eur kätte. Kui Teie sõiduk seisis kaua kasutuseta, on halvas seisukorras ja sõita enam sellega ei saa, siis viime selle vanametalli kokkuostupunkti tasuta, kõik kulud on meil kanda(klient boonuseks saab vähemalt 40eur). KUI PAKUTE ROHKEM KUI ÜKS AUTO SIIS IGA TEISE, KOLMANDA JNE. AUTO EEST TASUME VÄHEMALT 50 eurot. Klient saab oma murest lahti ja koduhoov saab ilusamaks.

P.S. Vahest saab kliendile pakkuda ühe korralikuma sõidukorras sõiduki eest siiski suuremat tasu(sõltub sõidukist, tema seisukorrast ja tema asukohast). Samuti tegeleme sõidukite taastamisega ja remondiga. Kui sõidukiga ei ole kõik korras aga ta on väärt taastamist, siis see läheb remonti. Paku seisma jäänud sõiduk meile!

Kuidas asi käib: sõiduki omanikuga (või tema esindajaga volikirja alusel) sõlmitakse ostu-müügileping.  Kui sõiduk on registris (s.h. loeb kui sõiduk on ajutiselt kustutatud), siis sõidukil peab olema tehniline pass. Pärast utiliseerimist kustutame sõiduk alatiseks registrist. Müügilepingu tegemiseks ja hiljem registrist kustutamiseks peab tingimata kaasas olema tehniline pass. Kui pass on kaduma läinud, palun eelnevalt taastage see Maanteeametis (teenus omanikule MNT e-teeninduses maksab 16 eurot).

Kui sisestate Maanteeameti taustakontrolli leheküljel sõiduki reg. andmed ja tuleb ette kiri, et sõiduk ei eksisteeri, siis tehniline pass ei ole kohustuslik. Siis saame võta vastu ja utiliseerida sõiduk ilma dokumentideta.   Kontrolli: https://eteenindus.mnt.ee/public/soidukTaustakontroll.jsf

Romude ja sõidukorras olevate sõidukite pakkumised koos piltidega parem saata meilile, siis saab teha Teile täpsema pakkumise!

Teenindame põhiliselt Harjumaa, Raplamaa, Läänemaa, Pärnumaa, Viljandimaa ja Järvamaa piirkonda, kuid vajadusel tuleme ka üle Eesti! Helista:  +372581 112 26  või kirjuta: eestipuksiir@outlook.com

Toeta kohaliku väikeettevõtlust – anna ära oma romu meile!!! Mitte suurtele väliskapitalil põhineval ettevõttetele!!!

Samuti ostame kokku seismajäänud põllutehnikat ja peale remonti anname sellele uut elu!!! Paku oma vana traktor või põllutööriist meile!

Võtame ka vastu ja viime minema suuregabariidilist vanarauda!  

Tel: 581 112 26 või eestipuksiir@outlook.com

www.facebook.com/eestipuksiir

Denord OÜ

Denord OÜ

Denord OÜ – tel. 581 112 26 / eestipuksiir@outlook.com