Romude äravedu ja utiliseerimine, arvelt maha võtmine

Tänavad ja hoovid romudest puhtaks!

Tegeleme romude (seisma jäänud sõidukite) äraviimisega ja partnerite juures utiliseerimisega ja registrist kustutamisega.

Tasuta viime minema ja utiliseerime Teie seisma jäänud sõiduki (autoromu)!!! Kui Teie sõiduk seisis kaua kasutuseta, on halvas seisukorras ja sõita enam sellega ei saa, siis viime selle vanametalli kokkuostupunkti tasuta! Kuna vanametalli kokkuostuhinnad langesid koroonaviiruse ja majanduslanguse tõttu, siis sõiduki eest raha pakkuda kliendile ei saa!!! Saate lihtsalt vanast romust ja võimalikutest probleemidest lahti ja teete hoovi ka ilusamaks.

Kuidas asi käib: sõiduki omanikuga(või tema esindajaga) sõlmitakse ostu-müügileping.  Sõidukil peab olema tehniline pass ja auto omanik peab kinnitama, et müüdaval sõidukil pole piiranguid(näiteks sõiduk arestitud).
Samas võtame ka vastu ja utiliseerime sõidukeid ilma dokumentideta.  

Romude ja sõidukorras olevate sõidukite pakkumised koos piltidega saata meilile, siis saab teha Teile täpsema pakkumise!

Teenindame põhiliselt Harjumaa, Raplamaa, Läänemaa, Pärnumaa, Viljandimaa ja Järvamaa piirkonda, kuid vajadusel tuleme ka mujal Eestis! Helista:  +37256621741  või kirjuta: eestipuksiir@outlook.com

Võtame ka vastu ja viime minema suuregabariidilist vanarauda!  

Tel: 56 621 741 või eestipuksiir@outlook.com